Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - POLAND-NOSTEAM COUNTER-STRIKE 1.6 SERVER

VoivoD - 13-12-2006, 16:10

nie, ten komunikat o bindzie sam wyskakuje bez jakiegokolwiek bindowania

pluginy mozesz zawsze sprawdzic przez amx_plugins, lub meta list (pluginy metamoda, np amxmodx)

WeeDRaVeN - 26-12-2006, 13:58

Very nice server, lots of new weapons like rocket louncher, granades, shotguns, pistols and more. Professional admins. They are know what they do and do it as best they can.

U can chatch me in game. I play there sometimes :) some one, two times a day, ok three times, ok ok four times.... FINE !! I play there whenever i can :D

VoivoD - 26-12-2006, 16:16

heh ale zes zaswirowal ingliszem :P
KOKS - 20-01-2007, 14:08

Nie moge ściągnąć tego moda bo cały czas włącza się jakiś błąd 403
Bardzo prosze niech ktoś mi go wyśle na mojego e-maila kolkaigor5@wp.pl

VoivoD - 20-01-2007, 19:28

teraz sciagnij
lukipol - 04-12-2007, 22:05
Temat postu: poland_nosteam
mam prosbe byscie mi wyslali tego patcha bo mi ten link nie dizla nr gg 2919401 albo na email luknarewski@wp.pl
old-raf - 09-12-2007, 04:15

Ludzie ogarnijcie troche..ta teraz pewnie kosztuje ze 20 zl...........
VoivoD - 19-01-2008, 22:00

aktualna strona www to: http://nosteam.pl
leeloo - 11-02-2008, 23:55

Goraco zachecam wszystkich do gry na serwerze Poland-NoSteam.
Ja sie w nim zakochalam praktycznie od poczatku :D . W CSa wciagneli mnie znajomi, poczatkowo gralam z botami, oj, jak ja nie umialam utrzymac celownika, no zenada :P , gdy juz celownik trzymal sie w miare prosto zaczelam grac przez LAN(Hamachi), i w koncu zaczelam grac na roznych serwerach.
Gralo mi sie roznie, az do czasu, kiedy nie trafilam na PNS. Pierwsza mapka, jaka pamietam, byla to de_rats. Hmm... Oj, mam mieszane uczucia co do tej mapki :P , od razu spodobaly mi sie wszelkie innowacje(no moze wtedy jeszcze nie docenialam polskich dzwiekow ^^, ktore poczatkowo mnie razily :P ), ktore sprawialy, ze gra byla bardziej realistyczna. Gralam tam 3 mies. bez przerwy, po czym przestalam zupelnie grac w CSa. Wrocilam do niego na poczatku listopada. I mile zaskoczyla mnie atmosfera na serwie:). Pierwszym krokiem bylo wykupienie slota, bo znudzilo mi sie czekanie na lud szczescia, zeby wbic na serw. Powoli zaczelam poznawac ludzi (Voi :* ) i wciagnelo mnie to zupelnie :D .
Teraz jestem czlonkiem klanu eYa(kocham Was) i po czesci adminem :D .
Dlaczego PNS, co go wyroznia sposrod innych serwerow?
Niepowtarzalna atmosfera, gra druzynowa, na ktora pozwala ilosc udostepnionych slotow(20), duzo humoru(LOL), swietne efekty, nowe mapki, ktore sa tworzone specjalnie dla PNS, profesjonalnie dobrane i nagrane dzwieki, a przede wszystkim to,ze serwer nie stoi w miejscu, on rozwija sie dynamicznie, wchodzac na serwer, po dluzszej nieobecnosci mozesz go nie poznac! Ale dlaczego? Przyczyna jest sam tworca, VoivoD, ktory wklada duzo wysilku i serca w ten serwer, wprowadzajac, ulepszajac nowe pluginy, mody, CS 1.6 powoli przechodzi do nowej generacji - staje sie nieoficjalna wersja CS 2.0.

Micro-Ice93 - 13-09-2008, 13:13

Racja Racja Ten Serwer Jest Serwerem Ktory Uweielbiam od 10 Miesiecy staram sie nie grac na inych ale czasami trza odpocząć z 5 minutek i nwracam a Właśnie Voi Co do Admina Na Serwerze To Ja chciałem złożyc podanie nanosteam.pl ale tam nie ma forum a i na nonsteam.pl zlozylem i rozpatruja :}
VoivoD - 05-05-2010, 23:20

Niedawno reaktywowalem serwer. Poprawilem przez ten czas duzo rzeczy.

serv.voihq.pl:27015

albo

109.107.15.7:27015

Serwer ten mozna uznac za nieoficjalny cs 2.1.

[ Dodano: 06-05-2010, 04:03 ]
Zapomnialem dodac, ze serwer jest w tej chwili tylko i wylacznie steamowy.

fmjacket - 21-07-2011, 12:25

VoivoD,
VoivoD napisał/a:
Niedawno reaktywowalem serwer

Serwer znów nie działa tak jak pare lat temu. Próbowałem wbić,reconnecting i dupa.

mathiuzz - 24-02-2013, 11:24

czy server jeszcze działa ?
pop2 - 31-12-2014, 14:52

Działa serwer?
raxi109 - 05-08-2023, 17:28

Serwer dalej nie dziala ;/ Ma ktos kontakt do voivoda?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group