Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne usługi telefoniczne - FreecoNet

FIL - 19-09-2006, 22:51
Temat postu: FreecoNet
hej mam pytanie korzysta moze ktos z uslug freeconet :?: pytam bo jestem ciekaw czy rzeczywiscie nie ma z tym problemu i czy dziala bez zarzutow tak jak zapewniaja na stronie firmy
jaswyr - 07-10-2006, 02:05

Witam,

na wstepie chce zaznaczyc, ze jestem pracownikiem FreecoNet, ale chce sie podzielic moimi obserwacjami, poniewaz zaczalem uzywac oczywiscie FreecoNet prywatnie.

Mam operatora tradycyjnego (TP SA) oraz operatora VoIP (IPFON). Uzywam bramki Linksys SPA 3102.

Moja instalacja jest typowa dla domu: linia od operatora wchodzi do piwnicy i tam jest wpieta do bramki VoIP. Do tej bramki jest tez wpieta cala domowa instalacja telefoniczna oraz dociagniety do piwnicy Internet.

Uruchomilem u siebie FreecoNet (zajelo mi to 5 min) kilka dni temu i poczulem satysfakcje :)

Wiec mam satysfakcje, poniewaz:
- jezeli sie da, to dzwonie za darmo (np. do biura, gdzie jest oczywiscie FreecoNet)
- jezeli dzwonie za granice to przez operatora VoIP (USA: 0,11 zł brutto/min w IPFON, a TP SA 1,46 brutto zł/min)
- jezeli dzwonie lokalnie to przez operatora tradycyjnego (TPSA: mam darmowe wieczory i weekendy oraz zapewniaja mi niezawodne polaczenia alarmowe)

Co wiecej - korzystam z telefonii VoIP "pelna geba", a nie musze zmieniac mojego numeru domowego (od TPSA), ktory jest znany wszystkim znajomym i rodzinie.

Pozdrawiam i zapraszam do FreecoNet. Podkreslam - NIE jestesmy operatorem VoIP, nie zarabiamy na polaczeniach!

Jaswyr

Alcybiades - 28-10-2006, 11:25

Dzięki za namiar, strona robi wrażenie, skusiłem się :D pozdrawiam!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group