Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - Granie po przycięciu?

GoRo - 17-08-2006, 19:32
Temat postu: Granie po przycięciu?
Tak jak w temacie, czy wogóle da się grać po przycięciu??
Bo mam sytuację:
Do końca limitu zostało mi 1,2GB
Darmowa wersja F.E.A.R. Combat(multiplayer) zajmuje 1,8GB
Więc jak ściągne gre to mnie przytną, więc chciałbym się dowiedzieć czy bedzie się dało grać w gry on-line po przycieciu?

TerbI - 18-08-2006, 07:28

Grać to się da, ale raczej nie w gry taktyczne czy strategiczne np. WoW, ET czy CS bo będziesz miał potworne lagi..a przynajmniej ja tak mam i nie jak będzie u ciebie. Mnie po limicie zostaje gra tylko w karty.
hubs4 - 18-08-2006, 10:36

to zalezy,ale 1vs1 powinno dzialac :)
Randall - 18-08-2006, 11:51

Spokojnie da się grać. U mnie Wow chodzi bez najmniejszych problemów. W sumie gry on-line to jedyna usługa internetowa która dobrze działa po przycięciu.
GoRo - 19-08-2006, 16:43

Randall napisał/a:
Spokojnie da się grać. U mnie Wow chodzi bez najmniejszych problemów. W sumie gry on-line to jedyna usługa internetowa która dobrze działa po przycięciu.

Faktycznie da się grać :D W F.E.A.R. Combat zarąbiste pingi :D Cały czas około 80, jedynie czasem skakalo na kilka sekund do 180. Dobrze że Ciebie posłuchałem.

patgaw - 27-08-2006, 18:26

w csa po przycieciu ja bez problemu gram np na serwerach upc. wystarczy zmniejszyc raty i ping nadal pozostaje jeden z najnizszych na serwerze D:
zaiks - 27-08-2006, 23:08

Randall napisał/a:
Spokojnie da się grać. U mnie Wow chodzi bez najmniejszych problemów. W sumie gry on-line to jedyna usługa internetowa która dobrze działa po przycięciu.

Badzmy dokładni w udzielaniu informacji.W wow da się grać ale do maksimum 5 osobowych instancji , o bg,bwl.mc mozesz zapomniec.

Hand - 28-08-2006, 01:45

no i naturalnie ventrilo odpada przy grze :)
zoisaite - 01-09-2006, 13:43

oo...to ciekawe co mowicie :shock:

Ja jak jestem przyciety to nawet sie nie moge polaczyc z serwerem w ET ;/

Chociaz w Ragnaroka moge grac normalnie...no wlasnie normalnie i nie wiem czy to dobrze czy zle, bo nawet jak mnie nie przycinaja to Ragnarok chodzi mi tak samo..ale to juz pewnie sprawa PC a nie lacza...

tak czy inaczej FPP online po przycieciu mi nie chodza ;/

VoivoD - 14-09-2006, 13:22

sciagasz tcpoptimiser czy optimizer, i ustawiasz opcje na modemik, zmien tez w nim MTU na 500, res kompa, teraz w grach ustaw rate na 5000, zmniejsz maksymalna ilosc pakietow do ok. 20

wylacz QOS, mozesz tez zainstalowac cfosspeed (zaj... pomaga gdy sciagasz i grasz, wystarczy porzadnie skonfigurowac :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group