Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

P2P - Jak przyspieszyć P2P i ed2k

devil63 - 19-04-2006, 16:47
Temat postu: Jak przyspieszyć P2P i ed2k
Często zadawane pytanie jak przyspieszyć mułka.
Jak przeglądam strony to mam znikomy transfer,co zrobić.
Lekarstwem na takie sytuacje jest..... cFosSpeed,
cFos jest sterownikiem ktorego celem jest umozliwienie nam wykozystania naszego lacza w calej jego okazalosci.Dzieki niemu mozemy wykozystywac nasze lacze w 100% i nie martwic sie o negatywne skutki takiego postepowania.Program jako jeden z niewielu posiada same zalety i w dodatku zadnych wad.Dzieki cFos'owi mozemy bez problemu ustawic w osiolku upload na maxa, gdyz nie bedziemy ponosic z tego tytulu zadnych niepozadanych efektow.Niedosc ze my na tym skozystamy bo bedziemy wiecej danych wysylac i dzieki temu bedziemy krocej stac w kolejkach to skozystaja na tym inni uzytkownicy roznych sieci ed2k.Tyczy sie to rowniez innych sieci p2p.. :lol: :lol:

Program można pobrac za darmo ze strony....
http://devil63.webd.pl/forum/

egefege - 19-04-2006, 17:09

sie nadaje nie powiem gdzie ten cfos
devil63 - 19-04-2006, 17:25

Może przy twoim łączu chello classic.
Niewiele daje ale wolniejsze łącza odczuwają różnice.
Pozatym jak cię przycupną z limitem,to można jeszcze podziałać :D

net34 - 19-04-2006, 19:15

devil63 napisał/a:
Może przy twoim łączu chello classic.
Niewiele daje ale wolniejsze łącza odczuwają różnice.
Pozatym jak cię przycupną z limitem,to można jeszcze podziałać :D


Czyli co - oni cie przycinaja, a ty - przyspieszasz?? to masz na mysli?? Wydaje mi sie to raczej mało prawdopodobne, ale jak przedstawisz jakies konkretniejsze dowody/dnae to chetnie sie z nimi zapoznam..

devil63 - 19-04-2006, 19:22

Niechodzi mi o to że przyspieszam.
ale net chodzi i muł ciągnie.
W skrajnosciach przekraczałem limit i 8 Ghz. :mrgreen:
Przy czym strony otwierały sie płynnie,
przed zainstalowaniem programu net się cioł :?

net34 - 19-04-2006, 20:39

A moze po prostu jak tym razem przekroczyłes o te 8 Gigaherzów :P to moze cie po prostu nie przycieli?? I jeszcze jedno.... czy sprawdzałes jak działał net po przycieciu (tym samym) z programem, a jak bez niego??
koliber - 19-04-2006, 23:27

Ja tez korzystam z cFos Speeda i jestem z niego zadowolony. Jego dzialanie polega na kolejkowaniu wysylanych i odbieranych pakietow i nadawaniu priorytetow transmisji na poszczegolnych portach. Przykladowo port 80, czyli przegladarka ma ustawiony najwyzszy priorytet, programy p2p - najnizszy, wiec mozna korzystac swobodnie z www przy wlaczonych programach do sciagania. program jest w wersji shareware - dziala 30 dni, po czym mozna wykupic licencje.
Pogromca - 20-04-2006, 16:04

Czyli fajna sprawa... A z jakiej stronki ściągać?
wl.przemek - 18-11-2010, 18:20

Odświeżę, ponieważ to ciekawy temat.... :mrgreen:
cFosSpeed

Przydatny programik dla Tych, którzy używają programów P2P i jednocześnie chcą w pełni przy tym cieszyć sie szybkim łączem :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group