Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Gry - ToCA Race Driver - problem

WombaT - 19-01-2005, 15:59
Temat postu: ToCA Race Driver - problem
Witam,

Mam problem z grą ToCA Race Driver. Otóż po instalacji gdy wchodze do menu gra się po kilku sekundach zawiesza. Nie pomaga ponowna instalacja ani nic z tych rzeczy :cry: . Wszytskie sterowniki do sprzętu najnowsze jakie znalazłem. Komp to: A8V Deluxe, Athlon64 3000+, 1 GB RAM, GF 5700 256MB.
Co robic?

Jacek - 19-01-2005, 22:02
Temat postu: Re: ToCA Race Driver - problem
WombaT napisał/a:
Witam,

Mam problem z grą ToCA Race Driver. Otóż po instalacji gdy wchodze do menu gra się po kilku sekundach zawiesza.

Nie znam się wogóle na grach, ale czy Twój procesor nie jest podkręcony? Gry są na to bardzo wrażliwe (podobnie jak niektóre programy) i wówczas reagują właśnie zawieszeniem.

Jacek

Matizz - 19-01-2005, 23:35

Sprawdz jeszcze czy na stronie producenta gry nie ma zadnych latek do gry i do systemu ktorego uzywasz :)
WombaT - 20-01-2005, 11:49
Temat postu: Re: ToCA Race Driver - problem
Jacek napisał/a:

Nie znam się wogóle na grach, ale czy Twój procesor nie jest podkręcony? Gry są na to bardzo wrażliwe (podobnie jak niektóre programy) i wówczas reagują właśnie zawieszeniem.

Jacek


O tym doskonale wiem, i procesora nie podkręcałem i nie podkrecam z prostej przyczyny: nia ma to sensu.

WombaT - 20-01-2005, 11:50

Matizz napisał/a:
Sprawdz jeszcze czy na stronie producenta gry nie ma zadnych latek do gry i do systemu ktorego uzywasz :)


Łatak do gry była ale nie rozwiązała problemu, system też załatany

Marek - 20-01-2005, 17:19

Zobacz czy gra nie zapisuje gdzieś swoich logów tam powinno być napisane co ją boli, jak nie uruchom ją z jakiegoś terminala tekstowego (konsoli czy jak to się zwie u Ciebie) programy bardzo często wypisują tam różne ostrzeżenia i dodatkowe informacje. Jak nic nie znajdziesz pozostaje tylko męczyć producenta albo tego kto tą grę sprzedał.
Kozuch - 22-01-2005, 14:45

gre masz oryginalna czy kopiowana z oryginalu? nagrywales ja sobie na cd czy masz ja na dysku jako obrazy? jezeli to nie oryginal to moze byc tak jak w przypadku Xpand Rally, czyli:

1. wywalasz gre z kompa i wszystkie smieci jakie zostaly po jej usunieciu
2. wylaczasz kompa i odlaczasz wszystkie napedy cd-rom jakie masz w kompie (wystarczy wyjac napiecie)
3. odpalasz kompa i emulujesz gre przez program Daemon Tools.

Sproboj tej kombinacji i daj znac jak poszlo.

WombaT - 22-01-2005, 15:40

Kozuch napisał/a:
gre masz oryginalna czy kopiowana z oryginalu? nagrywales ja sobie na cd czy masz ja na dysku jako obrazy? jezeli to nie oryginal to moze byc tak jak w przypadku Xpand Rally, czyli:

1. wywalasz gre z kompa i wszystkie smieci jakie zostaly po jej usunieciu
2. wylaczasz kompa i odlaczasz wszystkie napedy cd-rom jakie masz w kompie (wystarczy wyjac napiecie)
3. odpalasz kompa i emulujesz gre przez program Daemon Tools.

Sproboj tej kombinacji i daj znac jak poszlo.



Gra jest całkowicie oryginalana i nigdy nie robiłem żadnych jej obrazów ani nic z tych rzeczy.

Kozuch - 22-01-2005, 19:51

to w takim razie bardzo dziwne aby oryginalna gra nie dzialala tym bardziej na takim sprzecie...proponuje poszukac jakiejs strony lub forum o tej grze, moze tam ci ktos pomoze, lub tez idz do jakiegos znajomego i tam ztestuj gierke, moze wina lezy po stronie twojego pc a moze po stronie gry...
WombaT - 27-01-2005, 14:53

Kozuch napisał/a:
to w takim razie bardzo dziwne aby oryginalna gra nie dzialala tym bardziej na takim sprzecie...proponuje poszukac jakiejs strony lub forum o tej grze, moze tam ci ktos pomoze

Nie, nikt mi nie chce/nie może pomóc, łatki nic nie dają a zgłoszenie problemu do pomocy techniczenej cdprojektu mi nie działa :cry:

Kozuch napisał/a:
idz do jakiegos znajomego i tam ztestuj gierke, moze wina lezy po stronie twojego pc a moze po stronie gry...

Wśrób moich znajomych żaden nie ma kompa na którym by sie nawet giera zainstalowała :x

Puck - 27-01-2005, 15:27

WombaT napisał/a:
Nie, nikt mi nie chce/nie może pomóc, łatki nic nie dają a zgłoszenie problemu do pomocy techniczenej cdprojektu mi nie działa

Nie działa? Bierzesz telefon do ręki i dzwonisz. Ewentualnie piszesz maila, ale to już wyższa szkoła jazdy.

WombaT - 27-01-2005, 17:42

Puck napisał/a:
Nie działa? Bierzesz telefon do ręki i dzwonisz. Ewentualnie piszesz maila, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Właśnie, tylko telefon mi został, chociaz i tak pewnie mi nie pomogą :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group