Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inni dostawcy Internetu - 900 Mb od Airmax

Pati_Pati - 07-12-2018, 10:45
Temat postu: 900 Mb od Airmax
Czy ktoś ma i używa tej taryfy? Ja mam obecnie we Wrocławiu 200 Mb bez limitu i chodzi ładnie, stabilne transfery w dzień i wieczorem (nie ma efektu wieczoru) ale zastanawiam się nad zmianą na 900 w promocji świątecznej w tej samej cenie, ale umowa na rok dłużej. Czy warto?
junker - 11-02-2020, 09:09

Świetna oferta
MariuszHL - 11-02-2020, 18:28
Temat postu: Miałem się zdecydować na 900/45 ale nie mają pakietów.
U mnie podstawa to łączenie usług i dostawanie za to zniżki dodatkowej oraz więcej GB za to przy połączeniach z internetem mobilnym.
Szkoda , że piszesz o posiadaniu oferty a nie wrzucisz testów tego łącza z popularnych adresów IP do gier online.Masz tego na tym forum na prawdę dużo a w ten sposób na pewno zachęciłbyś więcej osób do spróbowania.

Pati_Pati - 08-05-2020, 09:01
Temat postu: Testy
Przy okazji dużego obciążenia sieci ze względu na dużą osób w domach (pozamykane szkoły), chciała się podzielić wynikiem testu w Airmax. Dla mnie to uczciwe podejście do sprawy i sprzedawanie faktycznie gwarantowanych prędkości, a nie urojonych, ocenę, zostawiam innych użytkownikom forum speedomat.pl/results/07hust2.png
Gatki - 12-05-2020, 03:02

Biorę dwa.
zaq13 - 14-05-2020, 14:53
Temat postu: Re: Testy
Pati_Pati napisał/a:
Przy okazji dużego obciążenia sieci ze względu na dużą osób w domach (pozamykane szkoły), chciała się podzielić wynikiem testu w Airmax. Dla mnie to uczciwe podejście do sprawy i sprzedawanie faktycznie gwarantowanych prędkości, a nie urojonych, ocenę, zostawiam innych użytkownikom forum speedomat.pl/results/07hust2.png


A możesz podesłać wynik ze speedtest.pl?


Pati_Pati - 25-09-2020, 09:24
Temat postu: Test prędkości
Zrobię test z domu i postaram się podesłać, chodź mam wrażenie, że pomimo że szkoła online się kończyła i cividowe blokady ludzi w domach to wciąż aktywność w sieci jest większe niż przed plandemią.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group